stronaglowna

Jak się zapisać

Klub jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży.

Co zrobić żeby zapisac do klubu i odpowiedniej sekcji?

Żeby zapisać się do klubu trzeba wypełnić deklaracje przynależności. Jest ona na naszej stronie www.lider.krakow.pl w komunikatach do pobrania. Czytaj więcej

O nas

Klub jest stowarzyszeniem.

W ramach działalności klubu prowadzone są zajęcia sportowe propagujące sport, kulturę fizyczną oraz aktywny wypoczynek.

W tym celu organizujemy zajęcia sportowe, jak również zawody, które mają na celu podniesienie poziomu sportowego klubowiczów lub podsumowanie etapu szkoleniowego Czytaj więcej

Jeździmy oczywiście na... nartach!

Komunikaty
Komunikaty to stałe informacje dotyczące danych sekcji i aktualnego sezonu. Jeżeli chcesz sprawdzić co nowego w klubie zapraszamy do działu aktualności.

 Komunikaty...Czytaj więcej

A tutaj pływamy i... pływamy

Sekcja pływacka działająca w klubie nie ma aspiracji wyczynowych. Pływanie jest u nas uzupełnieniem pozostałych zajęć klubu. Zajęcia żeglarskie oraz  narciarskie prowadzimy od poziomu zero do  sekcji wyczynowej z zawodnikami posiadającymi licencje sportowe. 

Zajęcia na basenie prowadzone są w grupach od zupełnie początkujących do pływających bardzo dobrze (na poziomie sportowym) jednak nie startujemy w zawodach pływackich i traktujemy tą sekcje jako sport uzupełniający.

Czytaj więcej

 

No i oczywiście żeglujemy!

W Liderze działa sekcja żeglarska. Zapraszamy najmłodszych na zajęcia na Optimistach, a starszych na Lasery. W klubie można też przeszkolić się i uzyskać patent żeglarza.

 Sekcja żeglarska...Czytaj więcej