kalendarz

bez_ligi_i_zawodów

data
WYJAZD LISTOPADOWY 1 - LODOWIEC 2019 Pitztal - szkolenie i treningi sportowe wtorek, Listopad 5, 2019
WYJAZD LISTOPADOWY 2 - LODOWIEC 2019 Stubai - szkolenie i treningi sportowe wtorek, Listopad 19, 2019
Wyjazd klubowy - weekendowy dodatkowy wyjazd klubowy sekcji - dodatkowy sobota, Listopad 30, 2019
Wyjazdy klubowe - weekendowe w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd pierwszy sobota, Grudzień 7, 2019
Wyjazdy klubowe - weekendowe w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd drugi sobota, Grudzień 14, 2019
TRENING SPORTOWY 19-22.12.2019 - GS i SL treningi sportowe Białka - z noclegiem w Niedzicy czwartek, Grudzień 19, 2019
Wyjazdy klubowe - weekendowe w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd trzeci sobota, Grudzień 21, 2019
WYJAZD SYLWESTROWY możliwy wyjazd rodzinny - cały Hotel Pieniny do naszej dyspozycji piątek, Grudzień 27, 2019
Treningi sportowe 3 styczeń 2020 trening GS - Kaniówka piątek, Styczeń 3, 2020
Wyjazdy klubowe - weekendowe (sobota starsi - niedziela młodsi) w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd czwarty sobota, Styczeń 4, 2020
Wyjazdy klubowe - weekendowe (sobota starsi - niedziela młodsi) w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd piaty - pierwszy po feriach sobota, Styczeń 11, 2020
Wyjazdy klubowe - weekendowe (sobota starsi - niedziela młodsi) w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd szósty sobota, Styczeń 18, 2020
FERIE ALPY - Włochy - Falcade zgrupowanie narciarskie - Alpy ferie 2020 piątek, Styczeń 24, 2020
ZGRUPOWANIE STOŻEK nasz coroczny kultowy Stożek poniedziałek, luty 3, 2020
Wyjazdy klubowe - weekendowe w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd siódmy sobota, luty 15, 2020
Wyjazdy klubowe - weekendowe w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd ósmy sobota, luty 22, 2020
X wyjazd klubowy sekcji - Mistrzostwa Lidera 2019 wszystkie grupy jadą w sobotę i startują w zawodach - Mistrzostwa Lidera sobota, luty 29, 2020
Wyjazdy klubowe - weekendowe w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd dziewiaty niedziela, Marzec 1, 2020
Livigno - w kwietniu wyjazd KN Lider z NJN Travel niedziela, Kwiecień 5, 2020
data
ZAJĘCIA SEKCJI ŻEGLARSKIEJ zajęcia żeglarskie poniedziałek, Kwiecień 1, 2019
ZGRUPOWANIE PUCK - Puchar Pucka optimist, laser poniedziałek, Kwiecień 29, 2019
PUCHAR POLSKI CENTRALNEJ lasery - eliminacja OOM czwartek, Maj 2, 2019
PUCHAR PUCKA lasery - eliminacja OOM poniedziałek, Maj 6, 2019
Krynica Morska Puchar PZZ laser 4,7 środa, Maj 8, 2019
PUCHAR DZIWNOWA optimist gr. A czwartek, Maj 16, 2019
REGATY EKOLOGICZNE optimist, laser sobota, Maj 18, 2019
PUCHAR WARSZAWY optimist gr. A i B czwartek, Maj 30, 2019
MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI - Kraków laser sobota, Czerwiec 1, 2019
PUCHAR 3 RYB optimist gr. A i B czwartek, Czerwiec 13, 2019
Kacper Sailor optimist gr. A i B oraz laser piątek, Czerwiec 21, 2019
Puchar YKP Gdynia oraz Nord CUP Gdynia zgrupowanie i regaty OPP A i B oraz laser piątek, Czerwiec 28, 2019
Żywiec - zgrupowanie optimist, laser, omega - kurs niedziela, Lipiec 21, 2019
SREBRNY ŻAGIEL oraz SŁAWA OOM optimist A i B Kiekrz oraz optimist A OOM Sława czwartek, Sierpień 1, 2019
OOM Sława - laser (zależnie od kwalifikacji) laser wtorek, Sierpień 13, 2019
Regaty MMM optimist B - Tarnobrzeg środa, Sierpień 21, 2019
MISTRZOSTWA GRUPY B - Giżycko i zgrupowanie optimist gr. B poniedziałek, Sierpień 26, 2019
PUCHAR BESKIDÓW optimist, laser piątek, Wrzesień 6, 2019
REGATY - PUCHAR ZIEMI SĄDECKIEJ optimist, laser piątek, Wrzesień 20, 2019
Mistrzostwa Tarnobrzegu optimist, laser piątek, Październik 11, 2019
Zakończenie Sezonu KOZŻ Kraków optimist, laser sobota, Październik 19, 2019
ZAKOŃCZENIE SEZONU ŻEGLARSKIEGO - Puchar Burmistrza Nowego Targu optimist, laser sobota, Październik 26, 2019
data
ROZPOCZĘCIE ZAJĘĆ SEKCJI PŁYWACKIEJ basen os. Handlowe poniedziałek, Wrzesień 16, 2019
pływanie dla dorosłych - sekcja pływacka basen ul. Grochowska wtorek, Wrzesień 17, 2019
ROZPOCZĘCIE ZAJĘĆ SEKCJI PŁYWACKIEJ basen ul. Grochowska czwartek, Wrzesień 19, 2019
data
ZAJĘCIA SEKCJI ROLKOWEJ zajęcia rolkowe piątek, Maj 10, 2019
RUSZAJĄ TRENINGI ROLKOWE Tauron Arena Kraków czwartek, Wrzesień 19, 2019
data
wycieczka rowerowa środa, Kwiecień 29, 2020
data
PUCHAR KUBUSIA PUCHATKA zawody dla dzieci - Białka Kaniówka niedziela, luty 3, 2019
LIGA SZKÓŁ KRAKOWSKICH - 2019 I edycja Kluszkowce poniedziałek, luty 4, 2019
MISTRZOSTWA KRAKOWA AMATORÓW - GS slalom gigant - Harbutowice - Szklana Góra piątek, luty 8, 2019
ELIMINACJE MPA PZN - SL i GS Poronin - Suche - eliminacje SL i GS w jednym dniu niedziela, luty 10, 2019
LIGA SZKÓŁ KRAKOWSKICH - 2019 II edycja Białka Tatrzańska - Kaniówka czwartek, luty 14, 2019
MISTRZOSTWA KRAKOWA AMATORÓW - SL - Jurgów slalom - Jurgów niedziela, luty 17, 2019
MISTRZOSTWA POLSKI ŻEGLARZY Białka Tatrzańska - Kaniówka niedziela, luty 24, 2019
LIGA SZKÓŁ KRAKOWSKICH - 2019 III edycja Nowy Targ - Długa Polana środa, luty 27, 2019
LIGA SZKÓŁ KRAKOWSKICH - 2019 IV edycja Grapa SKI - dawniej Litwinka wtorek, Marzec 5, 2019
MISTRZOSTWA SZKÓŁ KRAKOWSKICH 2019 Białka Tatrzańska - Kaniówka środa, Marzec 13, 2019
ZAJĘCIA SEKCJI ŻEGLARSKIEJ zajęcia żeglarskie poniedziałek, Kwiecień 1, 2019
ZGRUPOWANIE PUCK - Puchar Pucka optimist, laser poniedziałek, Kwiecień 29, 2019
PUCHAR POLSKI CENTRALNEJ lasery - eliminacja OOM czwartek, Maj 2, 2019
PUCHAR PUCKA lasery - eliminacja OOM poniedziałek, Maj 6, 2019
Krynica Morska Puchar PZZ laser 4,7 środa, Maj 8, 2019
ZAJĘCIA SEKCJI ROLKOWEJ zajęcia rolkowe piątek, Maj 10, 2019
LIGA SZKÓŁ KRAKOWSKICH - ranking 2019 - wraz z klasyfikacja szkół RANKING 05.03.2019 środa, Maj 15, 2019
PUCHAR DZIWNOWA optimist gr. A czwartek, Maj 16, 2019
REGATY EKOLOGICZNE optimist, laser sobota, Maj 18, 2019
ROWEROWY PUCHAR KUBUSIA PUCHATKA 2019 i KUBUŚ CUP 2019 zawody rowerowe dla dzieci sobota, Maj 25, 2019
PUCHAR WARSZAWY optimist gr. A i B czwartek, Maj 30, 2019
MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI - Kraków laser sobota, Czerwiec 1, 2019
PUCHAR 3 RYB optimist gr. A i B czwartek, Czerwiec 13, 2019
Kacper Sailor optimist gr. A i B oraz laser piątek, Czerwiec 21, 2019
Puchar YKP Gdynia oraz Nord CUP Gdynia zgrupowanie i regaty OPP A i B oraz laser piątek, Czerwiec 28, 2019
Żywiec - zgrupowanie optimist, laser, omega - kurs niedziela, Lipiec 21, 2019
SREBRNY ŻAGIEL oraz SŁAWA OOM optimist A i B Kiekrz oraz optimist A OOM Sława czwartek, Sierpień 1, 2019
OOM Sława - laser (zależnie od kwalifikacji) laser wtorek, Sierpień 13, 2019
Regaty MMM optimist B - Tarnobrzeg środa, Sierpień 21, 2019
MISTRZOSTWA GRUPY B - Giżycko i zgrupowanie optimist gr. B poniedziałek, Sierpień 26, 2019
PUCHAR BESKIDÓW optimist, laser piątek, Wrzesień 6, 2019
ROZPOCZĘCIE ZAJĘĆ SEKCJI PŁYWACKIEJ basen os. Handlowe poniedziałek, Wrzesień 16, 2019
pływanie dla dorosłych - sekcja pływacka basen ul. Grochowska wtorek, Wrzesień 17, 2019
ROZPOCZĘCIE ZAJĘĆ SEKCJI PŁYWACKIEJ basen ul. Grochowska czwartek, Wrzesień 19, 2019
RUSZAJĄ TRENINGI ROLKOWE Tauron Arena Kraków czwartek, Wrzesień 19, 2019
REGATY - PUCHAR ZIEMI SĄDECKIEJ optimist, laser piątek, Wrzesień 20, 2019
Mistrzostwa Tarnobrzegu optimist, laser piątek, Październik 11, 2019
Zakończenie Sezonu KOZŻ Kraków optimist, laser sobota, Październik 19, 2019
ZAKOŃCZENIE SEZONU ŻEGLARSKIEGO - Puchar Burmistrza Nowego Targu optimist, laser sobota, Październik 26, 2019
WYJAZD LISTOPADOWY 1 - LODOWIEC 2019 Pitztal - szkolenie i treningi sportowe wtorek, Listopad 5, 2019
WYJAZD LISTOPADOWY 2 - LODOWIEC 2019 Stubai - szkolenie i treningi sportowe wtorek, Listopad 19, 2019
Wyjazd klubowy - weekendowy dodatkowy wyjazd klubowy sekcji - dodatkowy sobota, Listopad 30, 2019
Wyjazdy klubowe - weekendowe w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd pierwszy sobota, Grudzień 7, 2019
Wyjazdy klubowe - weekendowe w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd drugi sobota, Grudzień 14, 2019
TRENING SPORTOWY 19-22.12.2019 - GS i SL treningi sportowe Białka - z noclegiem w Niedzicy czwartek, Grudzień 19, 2019
Wyjazdy klubowe - weekendowe w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd trzeci sobota, Grudzień 21, 2019
ZAWODY GWIAZDKOWE zawody dla wszystkich!! poniedziałek, Grudzień 23, 2019
WYJAZD SYLWESTROWY możliwy wyjazd rodzinny - cały Hotel Pieniny do naszej dyspozycji piątek, Grudzień 27, 2019
Treningi sportowe 3 styczeń 2020 trening GS - Kaniówka piątek, Styczeń 3, 2020
Wyjazdy klubowe - weekendowe (sobota starsi - niedziela młodsi) w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd czwarty sobota, Styczeń 4, 2020
Wyjazdy klubowe - weekendowe (sobota starsi - niedziela młodsi) w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd piaty - pierwszy po feriach sobota, Styczeń 11, 2020
Wyjazdy klubowe - weekendowe (sobota starsi - niedziela młodsi) w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd szósty sobota, Styczeń 18, 2020
FERIE ALPY - Włochy - Falcade zgrupowanie narciarskie - Alpy ferie 2020 piątek, Styczeń 24, 2020
ZGRUPOWANIE STOŻEK nasz coroczny kultowy Stożek poniedziałek, luty 3, 2020
Wyjazdy klubowe - weekendowe w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd siódmy sobota, luty 15, 2020
Wyjazdy klubowe - weekendowe w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd ósmy sobota, luty 22, 2020
X wyjazd klubowy sekcji - Mistrzostwa Lidera 2019 wszystkie grupy jadą w sobotę i startują w zawodach - Mistrzostwa Lidera sobota, luty 29, 2020
Wyjazdy klubowe - weekendowe w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd dziewiaty niedziela, Marzec 1, 2020
Livigno - w kwietniu wyjazd KN Lider z NJN Travel niedziela, Kwiecień 5, 2020
wycieczka rowerowa środa, Kwiecień 29, 2020

Wyłącz wyświetlanie minionych wydarzeń