kalendarz

bez_ligi_i_zawodów

WYJAZD LISTOPADOWY 1 - LODOWIEC 2019 Pitztal - szkolenie i treningi sportowe
WYJAZD LISTOPADOWY 2 - LODOWIEC 2019 Stubai - szkolenie i treningi sportowe
Wyjazdy klubowe - weekendowe w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd pierwszy
WYJAZD SYLWESTROWY możliwy wyjazd rodzinny - cały Hotel Pieniny do naszej dyspozycji
ZGRUPOWANIE STOŻEK nasz coroczny kultowy Stożek
FERIE ALPY - Włochy - Falcade zgrupowanie narciarskie - Alpy ferie 2020
Wyjazdy klubowe - weekendowe w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd drugi
Wyjazdy klubowe - weekendowe w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd trzeci
Wyjazdy klubowe - weekendowe (sobota starsi - niedziela młodsi) w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd czwarty
Wyjazdy klubowe - weekendowe (sobota starsi - niedziela młodsi) w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd piaty - pierwszy po feriach
Wyjazdy klubowe - weekendowe (sobota starsi - niedziela młodsi) w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd szósty
Wyjazdy klubowe - weekendowe w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd siódmy
Wyjazdy klubowe - weekendowe w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd ósmy
Wyjazdy klubowe - weekendowe w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd dziewiaty
X wyjazd klubowy sekcji - Mistrzostwa Lidera 2019 wszystkie grupy jadą w sobotę i startują w zawodach - Mistrzostwa Lidera
TRENING SPORTOWY 19-22.12.2019 - GS i SL treningi sportowe Białka - z noclegiem w Niedzicy
Treningi sportowe 3 styczeń 2020 trening GS - Kaniówka
Wyjazd klubowy - weekendowy dodatkowy wyjazd klubowy sekcji - dodatkowy
Livigno - w kwietniu wyjazd KN Lider z NJN Travel
Regaty MMM optimist B - Tarnobrzeg
ZAJĘCIA SEKCJI ŻEGLARSKIEJ zajęcia żeglarskie
ZGRUPOWANIE PUCK - Puchar Pucka optimist, laser
REGATY - PUCHAR ZIEMI SĄDECKIEJ optimist, laser
PUCHAR BESKIDÓW optimist, laser
Mistrzostwa Tarnobrzegu optimist, laser
Zakończenie Sezonu KOZŻ Kraków optimist, laser
REGATY EKOLOGICZNE optimist, laser
ZAKOŃCZENIE SEZONU ŻEGLARSKIEGO - Puchar Burmistrza Nowego Targu optimist, laser
PUCHAR DZIWNOWA optimist gr. A
PUCHAR WARSZAWY optimist gr. A i B
MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI - Kraków laser
PUCHAR POLSKI CENTRALNEJ lasery - eliminacja OOM
PUCHAR PUCKA lasery - eliminacja OOM
PUCHAR 3 RYB optimist gr. A i B
Kacper Sailor optimist gr. A i B oraz laser
Puchar YKP Gdynia oraz Nord CUP Gdynia zgrupowanie i regaty OPP A i B oraz laser
Żywiec - zgrupowanie optimist, laser, omega - kurs
SREBRNY ŻAGIEL oraz SŁAWA OOM optimist A i B Kiekrz oraz optimist A OOM Sława
OOM Sława - laser (zależnie od kwalifikacji) laser
MISTRZOSTWA GRUPY B - Giżycko i zgrupowanie optimist gr. B
Krynica Morska Puchar PZZ laser 4,7
Regaty o Puchar Kubusia Puchatka Pierwszy żeglarski Kubuś.
RUSZAJĄ TRENINGI ROLKOWE Tauron Arena Kraków
ZAJĘCIA SEKCJI ROLKOWEJ zajęcia rolkowe
WYJAZD LISTOPADOWY 1 - LODOWIEC 2019 Pitztal - szkolenie i treningi sportowe
Regaty MMM optimist B - Tarnobrzeg
ROZPOCZĘCIE ZAJĘĆ SEKCJI PŁYWACKIEJ basen os. Handlowe
pływanie dla dorosłych - sekcja pływacka basen ul. Grochowska
RUSZAJĄ TRENINGI ROLKOWE Tauron Arena Kraków
wycieczka rowerowa
WYJAZD LISTOPADOWY 2 - LODOWIEC 2019 Stubai - szkolenie i treningi sportowe
Wyjazdy klubowe - weekendowe w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd pierwszy
WYJAZD SYLWESTROWY możliwy wyjazd rodzinny - cały Hotel Pieniny do naszej dyspozycji
ZGRUPOWANIE STOŻEK nasz coroczny kultowy Stożek
FERIE ALPY - Włochy - Falcade zgrupowanie narciarskie - Alpy ferie 2020
ZAJĘCIA SEKCJI ŻEGLARSKIEJ zajęcia żeglarskie
ZGRUPOWANIE PUCK - Puchar Pucka optimist, laser
REGATY - PUCHAR ZIEMI SĄDECKIEJ optimist, laser
PUCHAR BESKIDÓW optimist, laser
Mistrzostwa Tarnobrzegu optimist, laser
Zakończenie Sezonu KOZŻ Kraków optimist, laser
ROZPOCZĘCIE ZAJĘĆ SEKCJI PŁYWACKIEJ basen ul. Grochowska
REGATY EKOLOGICZNE optimist, laser
ZAKOŃCZENIE SEZONU ŻEGLARSKIEGO - Puchar Burmistrza Nowego Targu optimist, laser
Wyjazdy klubowe - weekendowe w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd drugi
Wyjazdy klubowe - weekendowe w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd trzeci
Wyjazdy klubowe - weekendowe (sobota starsi - niedziela młodsi) w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd czwarty
ZAWODY GWIAZDKOWE zawody dla wszystkich!!
LIGA SZKÓŁ KRAKOWSKICH - 2019 II edycja Białka Tatrzańska - Kaniówka
LIGA SZKÓŁ KRAKOWSKICH - 2019 III edycja Nowy Targ - Długa Polana
LIGA SZKÓŁ KRAKOWSKICH - 2019 I edycja Kluszkowce
LIGA SZKÓŁ KRAKOWSKICH - 2019 IV edycja Grapa SKI - dawniej Litwinka
PUCHAR KUBUSIA PUCHATKA zawody dla dzieci - Białka Kaniówka
MISTRZOSTWA KRAKOWA AMATORÓW - GS slalom gigant - Harbutowice - Szklana Góra
MISTRZOSTWA KRAKOWA AMATORÓW - SL - Jurgów slalom - Jurgów
ELIMINACJE MPA PZN - SL i GS Poronin - Suche - eliminacje SL i GS w jednym dniu
MISTRZOSTWA POLSKI ŻEGLARZY Białka Tatrzańska - Kaniówka
Wyjazdy klubowe - weekendowe (sobota starsi - niedziela młodsi) w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd piaty - pierwszy po feriach
Wyjazdy klubowe - weekendowe (sobota starsi - niedziela młodsi) w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd szósty
Wyjazdy klubowe - weekendowe w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd siódmy
Wyjazdy klubowe - weekendowe w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd ósmy
Wyjazdy klubowe - weekendowe w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd dziewiaty
X wyjazd klubowy sekcji - Mistrzostwa Lidera 2019 wszystkie grupy jadą w sobotę i startują w zawodach - Mistrzostwa Lidera
ZAJĘCIA SEKCJI ROLKOWEJ zajęcia rolkowe
TRENING SPORTOWY 19-22.12.2019 - GS i SL treningi sportowe Białka - z noclegiem w Niedzicy
Treningi sportowe 3 styczeń 2020 trening GS - Kaniówka
LIGA SZKÓŁ KRAKOWSKICH - ranking 2019 - wraz z klasyfikacja szkół RANKING 05.03.2019
MISTRZOSTWA SZKÓŁ KRAKOWSKICH 2019 Białka Tatrzańska - Kaniówka
Wyjazd klubowy - weekendowy dodatkowy wyjazd klubowy sekcji - dodatkowy
Livigno - w kwietniu wyjazd KN Lider z NJN Travel
PUCHAR DZIWNOWA optimist gr. A
PUCHAR WARSZAWY optimist gr. A i B
MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI - Kraków laser
PUCHAR POLSKI CENTRALNEJ lasery - eliminacja OOM
PUCHAR PUCKA lasery - eliminacja OOM
PUCHAR 3 RYB optimist gr. A i B
Kacper Sailor optimist gr. A i B oraz laser
Puchar YKP Gdynia oraz Nord CUP Gdynia zgrupowanie i regaty OPP A i B oraz laser
Żywiec - zgrupowanie optimist, laser, omega - kurs
SREBRNY ŻAGIEL oraz SŁAWA OOM optimist A i B Kiekrz oraz optimist A OOM Sława
OOM Sława - laser (zależnie od kwalifikacji) laser
MISTRZOSTWA GRUPY B - Giżycko i zgrupowanie optimist gr. B
Krynica Morska Puchar PZZ laser 4,7
ROWEROWY PUCHAR KUBUSIA PUCHATKA 2019 i KUBUŚ CUP 2019 zawody rowerowe dla dzieci
Regaty o Puchar Kubusia Puchatka Pierwszy żeglarski Kubuś.

Wyłącz wyświetlanie minionych wydarzeń