Wyjazdy klubowe - weekendowe

wyjazdy klubowe sekcji narciarskiej

INFORMACJE TECHNICZNE O WYJAZDACH:

 1. Miejsce wyjazdu może się zmienić nawet w dniu wyjazdu!!
 2. Zgłoszenia dodatkowych osób na wyjazdy podstawowe najpóźniej do środy wieczór.
 3. Decyzje o wyjazdach podejmowane zawsze najpóźniej w czwartki w tygodniu poprzedzającym wyjazd.
 4. Na wyjazdy mogą jechać tylko osoby zapisane. Grupa młodsza jeździ w niedziele. Starsi (od 12 lat) wyjeżdżają w soboty.
 5. Nie ma zniżek w przypadku dojazdu własnego.
 6. Osoby dojeżdżające swoimi samochodami muszą znaleźć swoją grupę i instruktora, a nie instruktor musi znaleźć je.
 7. Nie parkujemy w miejscu w którym zatrzymuje się autobus. Prosimy parkować na parkingu głębiej, bliżej Plivy. Wsiadamy do autobusów po kolei. Jeżeli zapełni się pierwszy autobus dopiero będzie możliwość wsiadania do drugiego. Nie ma możliwości rezerwacji miejsc dla znajomych.
 8. Na Orlen wjeżdża jeden autobus. Jeżeli jadą dwa autobusy pierwszy pełny autobus nie będzie zatrzymywał się na Orlenie.
 9. Osoby zgłoszone do sekcji i jeżdżące na 10 wyjazdów nie potwierdzają swojego udziału każdorazowo - są już na liście.
 10. Nie można zmieniać dnia wyjazdu z soboty na niedziele i odwrotnie. Osoby zapisane na dany dzień nie mogą przyjść w inny.
 11. Zbiórki jak zwykle o godz. 8:00 na ul. Wilka Wyrwińskiego (odjazd 8:15) WAŻNE: Prosimy nie wsiadać do autobusu przed godz. 8:00 zanim nie pojawi się instruktor.
 12. Zbiórki na Orlenie w Opatkowicach o godz. 8:35. Godzina przyjazdu na Orlen nie zależy od nas tylko od zatorów oraz warunków drogowych. Jest duże prawdopodobieństwo że przyjedziemy na Orlen później. Prosimy o cierpliwość Osoby, które wsiadają na Orlenie prosimy o powiadomienie nas przed wyjazdem mailowo. W innym przypadku możemy zabrać dodatkowe osoby z ul. Wilka Wyrwińskiego i może być problem z miejscami gdyż zostawimy wolne miejsca dla osób wcześniej zgłoszonych.
 13. Godzina powrotu jest podana za szybą autobusu. Jest to planowana, orientacyjna godzina i zależy od warunków i zatorów drogowych.
 14. Wracając zatrzymujemy się na stacji Arge w Opatkowicach. Nie ma żadnych innych przystanków.
 15. Na wyjeździe nie załatwiamy formalności. Wpłat składek prosimy dokonywać na konto.
 16. Wpłaty za wyjazdy pojedyncze mogą być dokonywane w autobusie (nie przed autobusem).
 17. W grupach najmłodszych dzieci szkolenie może odbywać się rotacyjnie - prosimy rodziców o zrozumienie tematu ponieważ takie szkolenie jest lepsze dla ich pociech. W początkowym etapie szkolenia dzieci znacznie szybciej się uczą podczas szkolenia indywidualnego i nie będąc zmęczone. Lekcje po 30 - 45 min są najlepsze. Konieczne zapewnienie opieki w przerwach pomiędzy zajęciami.
 18. Podczas wyjazdów dzieci będą zmieniać grupy. Możliwe są przetasowania i związany z tym bałagan. Prosimy rodziców o nie zwiększanie bałaganu i nie wpływanie na decyzje instruktorów np: "... przecież moje dziecko jeździ lepiej i szybciej" - jeżeli faktycznie jeździ dziecko zmieni grupę ale to ma być decyzja instruktorów. Ten temat dotyczy głownie młodszych grup. Dziękujemy.

 

Informacje o wyjazdach weekendowych zawsze w komunikatach =>zakładka najbliższy wyjazd.

w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd dziewiaty